pozycjonowanie bloga

pozycjonowanie bloga

Pamiętaj, nie jesteś ciągnięcie strzałkę z powrotem życie, ale po prostu ustawiając łopatki tak, że ręka jest w pobliżu twarzy.

6. Draw. Z ramieniu w miejscu, narysuj ciąg z powrotem tuż pod brodą. Trzymaj rękę rysowania i rękę, zrelaksowany, ale nie tak zrelaksowany puścisz strzałkę.

7. Kotwica. Najważniejszą częścią strzału. Jest ważne, aby zakotwiczyć swój rysunek odręczny, a cięciwa łuku w tym samym punkcie swojej twarzy za każdym razem, gdy robisz. Zapewni to, że forma jest zawsze spójna, tak aby można było dokonać niezbędnych zmian w celu poprawy dokładności.

8. Ładowanie. Pozwól łuk spocząć na kości ramienia i ręki dziobowej, zachowując zarówno zrelaksowany. Nie powinno być ściskając łuk mocno. Rozwiń swoją pierś lekko i przenieść ciężar cięciwę łuku do rdzenia mięśni pleców twojej stronie ciągnącego.

9. Cel. Dzięki pełnej ostrości, rozluźnij całe ciało z wyjątkiem mięśni pleców. Pozwól twarz i wzrok, aby przejść miękkie. Zabytków będzie oscylować wokół kawałka, to normalne. Kiedy jesteś gotowy…

10. Release! Relax palce do rysowania i pozwól główne mięśnie pleców, aby wyciągnąć rękę do rysowania i ramię z powrotem jako naturalny skutek uwolnienia cięciwę za. Z łuk ramię zrelaksowany, łuk powinien walić do przodu.

11. Relax, analizować i przygotować się do następnego strzału. Niezależnie od tego, co wydarzyło się w ostatnim strzale, spróbuj nie dać się zbyt emocjonalnie powstrzymany przez niego tak czy inaczej. Jeśli to był dobry strzał, po prostu obserwować, co zrobiłeś dobrze. Jeśli to był zły strzał, nie denerwuj się, po prostu przeanalizować, co poszło źle. Wreszcie, po prostu pozwolił mu się wyślizgnąć z umysłu, i przygotować się do następnego ujęcia!

Z tych 11 kroków, masz gwarancję do trafienia w cel dokładnie, za każdym razem. Są podstawy łucznictwa.Choć ważne jest, aby zasięgnąć dalszych instrukcji od łucznictwa klas lub trenera łucznictwa, nauka powtórzyć kroki konsekwentnie to, co jest o strzelanie z łuku.

Artykuł dzięki: