pozycjonowanie a optymalizacja

pozycjonowanie a optymalizacja

Baseball – pozycjonowania outfielders

Baseball to gra, gdzie trzeba mieć świetną obronę. Jest to jedyny sport, w którym obrona posiada na piłki. To nie jest tak, jak każdy inny sport, ale ta gra jest świetna. Większość outfielders powinien już wiedzieć, jak złapać piłkę latać i zablokować poprzez piłkę. Są to rzeczy, które powinny pracować na stać się lepszym outfielder. Inną rzeczą, należy mieć to prędkość, biec do piłki. No, co jeszcze out Fielder potrzebne? Aby ustawić się na przychodzących kul.

Lewy Fielder – Ta osoba zrówna się ze dzbana i nie jest zbyt głęboka, ale trochę obok boiska. To miejsce jest dobre, ponieważ mają krótszy dystans działa wstecz i dłuższy dystans uruchomiony do przodu. Running przodu zawsze jest łatwiejsze i pozycjonowanie się trochę do tyłu pomoże.

Right Fielder – można wyrównać za 2 baseman. A samo jak lewa Fielder, trzeba grać nieco głębiej. W ten sposób będziesz miał większe szanse z kulkami.

Bliski Fielder – Osoba ta będzie wyrównać trochę z dzbanka i ciasto. Prosto w dół na środku, ale wszystko zależy od tego jak hitów uderzanie i boiskach dzban. Powiem wam kilka wskazówek.

Więc outfielders trzeba przenieść zgodnie z ciasto. Czy są one praworęcznych lub południe łapa, leworęczny. Wtedy przesunąć bardziej na prawo, gdy jesteś patrząc na cieście. To jest, gdy ciasto jest praworęczny. Naprzeciw lewym podał cieście. Następnie należy znać swój dzban i zobaczyć, co on pitching. Jeśli grasz w liceum, to proste dla osoby swing późno. Chodzi mi o to styk kąta piłka ku przeciwnej stronie ciasto. Więc jeśli wiesz, że masz wielki dzban skierowanych się gracza, który nie doświadczyłem, można dowiedzieć się, czy masz zamiar uderzyć odwrotnie.

Baseball to gra umysłowa, a kto wie, jak zareagować i myśleć szybciej ma większe szanse na wygraną. Więc zwiększyć swoje umiejętności umysłowych i stać się lepszym outfielder.

Artykuł dzięki: