marketing internetowy dla poczatkujacych

marketing internetowy dla poczatkujacych

3 i 0 Liczba Strategia Baseball

Strategia baseball 3 i 0 licznik jest częstym problemem dla wszystkich trenerów. Czy możesz powiedzieć swój zespół do podjęcia skoku lub dać niektórym farszów prawo otwierać się?

Konserwatywna baseball musiałby wziąć skoku na myśl, jest prawdopodobne, aby zdobyć się na spacer z inną piłkę. Zakłada się dzban rzuci kolejną piłkę po trzech kul w jednym rzędzie.www.plandeki.eu/plandeki-budowlane Najlepiej, by wymusić dziką dzban rzucić więcej boisk zmuszając go, aby dać więcej spacery i mają go wycofać z gry.

Bardziej agresywna strategia byłoby pozwolić farszów swing jeśli się dobrą boiska. Ponieważ większość dzbany szkół postara się znieść na dół i rzucać dobrą fastball do strajku, szanse są będzie coraz dobry pitch trafić. Jeśli masz dobry hitter na talerzu, to by od dać mu szansę na swing na boisku. Połów może skończyć się pomagając dzban uderzając piłkę latać lub zeszlifowane.

Na podstawie tej sytuacji naprawdę trzeba znać swój skład. Czy uderzanie w jeden talerz, który może trafić fastball tego miotacza dobrze? Jeśli atakujący nie jest, to by żaden gdyż przeszedł drogę. Jednakże, jeśli atakujący widzi boisk dzban za dobrze i jest dobrym napastnikiem, byłoby bardziej korzystne dla niego huśtawka, jeśli on jest prawdopodobne, aby uzyskać dodatkową bazę trafienie. Jeśli będzie on tylko mógł prawdopodobnie uzyskać pojedyncze, byłoby bardziej sensowne, aby podjąć z boiska.

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę to, czy istnieją biegaczy w pozycji punktacji. Jeśli istnieją biegaczy w pozycji punktacji, dobre hity należy odgiętą precz jak masz większą szansę na uzyskanie RBI. Ponadto, jeśli jest mało prawdopodobne, aby uzyskać hit od farszów za nim, by to zrobić dużo, ponieważ pozwolić dobry uderzanie huśtawka.

Kiedy przychodzi do niego, czy wziąć skoku lub otwierać się na 3 i 0 liczba zależy od hitter. Jeśli uważasz, że mogą one prowadzić w biegu lub uzyskać dodatkową bazę trafienie; Następnie, to do korzyści, aby je otwierać się. Jednak dla większości gigantów w liceum, będziemy chcieli je wziąć z boiska i to daje dodatkowy podstawowy zawodnik i zmusić dzban rzucić więcej boisk. Może to doprowadzić do niego rzuca więcej kulek lub o bardziej wypoczętego dzban późno w grze.

Artykuł dzięki: