pozycjonowanie marki

pozycjonowanie marki

Zajęcia łucznicze 101 – Nauka podstawowa technika w 12 krokach

Łucznictwo niedawno doświadczył gwałtownego wzrostu znaczenia z ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Według pokrycia olimpijskiej NBC, ten sport oglądało więcej niż jakikolwiek inny z 2012 gier. Jeśli niedawno bakcyla łucznictwo, może być zainteresowany wypróbowaniem tego niesamowitego dożywotnią sportu dla siebie.masaż klasyczny gdynia W rzeczywistości, to może już wyszedł i kupił sprzęt, ale nie są pewni, jak go używać. Nauka prawidłowej techniki ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia postępu w sporcie i zapobiegania urazom. Choć zajęcia łucznicze są najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o tym sporcie, oto 12 kroków masz dokładnego trafienia w cel z nowego sprzętu w krótkim czasie.

1. Postawa. Twoja postawa jest fundamentem swojego strzału, i powinny być mocne i stabilne. Można użyć zamkniętą postawę, obiema nogami w jednej linii z celem. Albo otwarta postawa, gdzie przednia noga jest umieszczony około 45 stopni, aby otworzyć swoje biodra w twarz cel nieznacznie. Która postawa wybrać to kwestia preferencji, ale większość sportowców zawody szczebla używać otwartego stanowiska.

2. Nock strzałkę. „Nocking” oznacza umieszczenie strzałki na sznurku. Większość strzały będą mieli dziwne kolorze Fletching lub pióro, które powinny być umieszczone tyłem do łuku.

3. Chwyć String. Korzystanie z karty fotografowania lub rękawicy, należy umieścić swoje palce na sznurku. Tradycyjne łucznicy będą umieścić jeden palec powyżej strzałki i dwa palce poniżej strzałki, ściskając ją lekko.

4. Koncentrat. Wyeliminować wszystkie rozrywki z kilku głębokich oddechów medytacyjnych. Postaraj się zrelaksować głowy, szyi, ramion i mięśnie, zachowując swoją dolną część ciała mocno obsadzone.

5. Ustawić ramię. Gdy jesteś gotowy, podnieść łuk wystarczająco wysoki, aby umożliwić łopatka spadać z powrotem, a następnie opuść łuk do strzelania z grubsza pozycję.
Artykuł dzięki: